trojka pro seniory - logo  trojka pro rodiny - logo  trojka pro sport - logo  trojka pro kulturu - logo

Patrony projektů Trojka pro seniory a Trojka pro rodiny jsou místostarostové městské části Praha 3 Ivan Holeček David Gregor. Patronem projektu Trojka pro sport je radní MČ Praha 3 Irena Ropková. Patronem projektu Trojka pro kulturu je radní MČ Praha 3 Radek Hlaváček. Veškeré aktivity v jednotlivých programech jsou pro občany MČ Praha 3 zdarma.

 

 

 
Trojka_pro_seniory+rodiny_listopad_prosinec_Stránka_1 Trojka_pro_seniory+rodiny_listopad_prosinec_Stránka_2
Mikuláč N3 - OSPOD 2/12/2018

žížkovanka - adventní prosinec 2018

Trojka pro seniory - kurzy podzim 2018

Krav Maga Žižkov - tréninky prosinec

Pétanque v Rajské zahradě přilákal hráče všech věkových kategorií

V neděli 12. srpna se konal zápas v rodinném pétanque, kterého se zúčastnili hráči všech věkových kategorií.

IMG_4730Prarodiče, rodiče i děti se zapojili do zápasu, kde nebylo důležité, kdo zvítězí, ale jak si užijí nedělní odpoledne na čerstvém vzduchu. Okolo třiceti hráčů vytvořilo několik družstev, které se předháněly, aby umístily kouli co nejblíže cíli.IMG_4808

Přestože je hra poměrně jednoduchá – buď přímým hodem umístit kouli co nejblíže dřevěné kuličce, vyrazit soupeřovu kouli, která je nejblíž dřevěné kuličce, nebo zasáhnout dřevěnou kuličku a posunout ji do takového místa, že rázem jsou vlastní koule blíže než soupeřovy – i tak vyžaduje jisté obratnosti a zkušenosti.

„Moc mě potěšila vysoká účast hráčů a já doufám, že si odpoledne v Rajské zahradě s pétanque užili úplně všichni,“ uvedla radní Irena Ropková, která má na radnici v kompetenci sport a tělovýchova.

Akce se konala v rámci projektu Trojka pro sport.

Fotogalerie