trojka pro seniory - logo  trojka pro rodiny - logo  trojka pro sport - logo  trojka pro kulturu - logo

Patrony projektů Trojka pro seniory a Trojka pro rodiny jsou místostarostové městské části Praha 3 Ivan Holeček David Gregor. Patronem projektu Trojka pro sport je radní MČ Praha 3 Irena Ropková. Patronem projektu Trojka pro kulturu je radní MČ Praha 3 Radek Hlaváček. Veškeré aktivity v jednotlivých programech jsou pro občany MČ Praha 3 zdarma.

 

 

 
Trojka_pro_seniory+rodiny_listopad_prosinec_Stránka_1 Trojka_pro_seniory+rodiny_listopad_prosinec_Stránka_2
Mikuláč N3 - OSPOD 2/12/2018

žížkovanka - adventní prosinec 2018

Trojka pro seniory - kurzy podzim 2018

Krav Maga Žižkov - tréninky prosinec

Olšanku roztančilo jazzové odpoledne

Do víru jazzových rytmů zavedlo 11. září seniory taneční odpoledne, kde v moderním aranžmá zazněly skladby ze zlaté éry československé populární hudby.

_MG_0787Přesně podle slov kapelníka Petra Soviče, které rád opakuje na koncertech své kapely Gramofon: „Ta naše písnička česká, ta je tak hezká, tak hezká“, vypadalo taneční odpoledne v Kongresovém sále hotelu Olšanka. Zazněly hity jako Tereza od Waldemara Matušky, Blues pro Tebe z autorského pera Jiřího Suchého, Lady Karneval zlatého slavíka Karla Gotta a spoustu dalších nezapomenutelných šlágrů._MG_0845

Jazzový dýchánek zahájil místostarosta David Gregor, který všem popřál příjemný poslech a skvělou zábavu. Poté sám vstoupil na parket, aby se zaposlouchal do historie československé populární hudby, která ožila pod taktovkou Petra Soviče v na české poměry unikátním hudebním projektu Gramofon, jenž nezapře překvapivý sound 21. století.