trojka pro seniory - logo  trojka pro rodiny - logo  trojka pro sport - logo  trojka pro kulturu - logo

Patrony projektů Trojka pro seniory a Trojka pro rodiny jsou místostarostové městské části Praha 3 Ivan Holeček David Gregor. Patronem projektu Trojka pro sport je radní MČ Praha 3 Irena Ropková. Patronem projektu Trojka pro kulturu je radní MČ Praha 3 Radek Hlaváček. Veškeré aktivity v jednotlivých programech jsou pro občany MČ Praha 3 zdarma.

 

 

 
Trojka_pro_seniory+rodiny_listopad_prosinec_Stránka_1 Trojka_pro_seniory+rodiny_listopad_prosinec_Stránka_2
Mikuláč N3 - OSPOD 2/12/2018

žížkovanka - adventní prosinec 2018

Trojka pro seniory - kurzy podzim 2018

Krav Maga Žižkov - tréninky prosinec

Odpolední čaj v Olšance zpestřila taneční soutěž

Opět se vypravili senioři z Trojky do hotelu Olšanka, kde měli možnost zatančit si na melodie Žižkovanky. Tentokrát mohli soutěžit v tanci o ceny městské části Praha 3.

_MG_2601Sálem se rozezněly písně a šlágry ze zlatého fondu československé populární hudby, které zahráli stovce seniorů Petr Sovič se svoji dechovkou Žižkovanka. Na parketu bylo živo jako obvykle, k tanci byl vyzván i místostarosta David Gregor, který se připojil svým ladným tanečním krokem k desítkám dvojicím na parketu._MG_2731

Tentokrát čekalo na seniory překvapení – mohli se zúčastnit taneční soutěže, v rámci níž porota sestavená místostarostou Gregorem a pracovníky odboru sociálních věcí vybrala z pěti tanečních dvojic pět vítězů. Nebylo důležité vyhrát, ale hlavně se pobavit.