Starostka poděkovala dětem za pomoc při oslavách jubilejních svateb

Děti ze školy na Havlíčkově náměstí a ze základní umělecké školy v Praze 3 již roky pomáhají při oslavách jubilejních svateb, které si dlouholeté manželské páry připomínají při slavnostních ceremoniálech v Obřadní síni žižkovské radnice. V předvánočním čase jim dárkem za jejich pomoc a ochotu poděkovala starostka Vladislava Hujová.

137982_57816_podekovani_MG_4576.jpg

Ze školy na Havlíčkově náměstí to mají její žáci na žižkovskou radnici jen pár kroků a pravidelně se tu podílejí na organizaci oslav zlatých, diamantových i kamenných svateb. Hudební uvítání jubilantů na radnici zase obstarává žesťový orchestr ze základní umělecké školy pod vedením dirigenta, hudebního pedagoga a zakladatele orchestru Žižkovská smršť Lubomíra Nováka.

137999_57817_podekovani_MG_4609.jpg

„Jsem moc ráda, že si na radnici můžeme připomínat spolu s manželskými páry jejich významná jubilea a vám jsem chtěla vyslovit uznání za pomoc, kterou při oslavách odvádíte. Věřte, že to pro všechny manželské dvojice hodně znamená a děláte jim tak velkou radost,“ poděkovala nejdříve dětem přímo ve škole na Havlíčkově náměstí a pak i mladým hudebníkům ve své pracovně starostka Vladislava Hujová.