Do Paláce Akropolis přišel Mikuláš a štědře naděloval

V  sobotu 10. prosince 2016 se v Paláci Akropolis konala tradiční akce pro děti ze sociálně znevýhodněných rodin na Praze 3, kterou každoročně pořádá Odbor sociálních věcí ÚMČ Praha 3.

IMG_0453Během sobotního dopoledne se pomalu zaplňovaly prostory Paláce Akropolis dětmi s rodiči, které si nenechaly ujít tradiční mikulášskou nadílku, pořádanou třetí městskou částí. Než ale Mikuláš spolu s čerty, andělem a také zástupcem starostky Davidem Gregorem rozdal bohatou nadílku, čekala na diváky řada kulturních vystoupení.IMG_0245

Jeviště ovládly ladné pohyby taneční skupiny Jagory, která rozvlnila publikum cikánskými rytmy. Ta se v nadšeném entuziazmu vracela na scénu hned několikrát a spontánně doprovázela romský folklórní soubor Marcinovci a hudební kapelu Vladimíra Demetera. O vtipné scénky se postaral kouzelník Grino, jenž svými noblesními šprýmy a triky bavil jak děti, tak dospělé.

 „Jsem rád, že se naše tradiční mikulášská nadílka těší nadšenému zájmu a spousta rodin s dětmi si našla cestu do Paláce Akropolis, aby s námi všichni oslavili závěr tohoto roku. Zároveň bych tímto chtěl poděkovat odboru sociálních věcí za jejich odvedenou práci a všem přeji moc pěkné a ničím nerušené Vánoce,“ uvedl zástupce starostky David Gregor.