Jaro, vítej do ulic a parků naší městské části

Konečně je to tady. Zima je definitivně za námi, dny se prodlužují a jsem přesvědčená o tom, že stejně jako mně i vám jarní sluneční paprsky dodávají pozitivní energii a novou chuť do života.

S příchodem jara přicházejí i povinnosti – úprava zahrádek, které ležely dlouhé měsíce ladem, zprovoznění jízdních kol, nebo delší procházky s domácími mazlíčky po parcích Prahy 3. Jsou to ale povinnosti, na které se všichni těšíme. Vždyť příroda v sobě ukrývá spoustu energie, stačí se jen na chvíli zastavit během procházky po Parukářce, Vítkově nebo Židovských pecích, nabrat ten správný dech a kochat se nádherným výhledem, který nabízí místa naší městské části. Udržovat čisté a zelené prostředí bylo vždycky prioritou radnice a já věřím, že k pozitivní energii vám dopomůže i běžná procházka po ulicích, které rozkvetou novou výsadbou okrasných záhonů nejen na Škroupově a Žižkově náměstí, ale také u nákladového nádraží nebo v parku Rajská zahrada a dalších místech Prahy 3.  Různé druhy letniček, jako begonie, pelargonie, aksamitník, rudbekie, kultivary šalvěje, sporýše, zkrátka květin, které se vysadí na záhony počátkem léta, během léta bohatě kvetou a na podzim odumírají, vám určitě zpříjemní každodenní uspěchané dny a vykouzlí spokojený úsměv na tváři.

Přeji vám nejen dobré pěstitelské či chovatelské úspěchy, ale i radost a spokojenost do nadcházejícího prosluněného období.