„Sen letní noci“ exkluzivně živě na vlnách Českého rozhlasu Regina 96,2 FM

2. ročník týdenního festivalu „Praha – Sen letní noci“ zaplaví centrum Prahy hudbou, tancem a zábavou od 18. do 22. července.

Pódium umístěné na pontonu přímo na řece Vltavě budete moci sledovat ze Střeleckého ostrova, Smetanova nábřeží, Kampy, Karlova mostu, Novotného lávky, ale i přímo z vodní hladiny z lodí, loďek a šlapadel. Vzhledem k tomu, že se jedná o komerční akci, má široká veřejnost vstup na festival zdarma.

Vrcholem festivalu je závěrečný koncert 22. července, kdy se můžete těšit na  filmaře, spisovatele a hudebníka Emira Kusturicu a jeho The No Smoking Orchestra a také na Dana Bártu a jeho sólový projekt Illustratosphere. Český rozhlas Regina bude jako jediné rádio exkluzivně tento jedinečný hudební zážitek vysílat živě pro všechny, kteří si nebudou moci úžasnou atmosféru Snu letní noci vychutnat přímo na břehu Vltavy.

Vedle hudby a tance si budete moci během festivalu užít i mnohé doprovodné akce, jako je např. přehlídka nejlepších filmů Emira Kusturici „Létání na snech“ , která probíhá v letním filmovém kině Regina, na Střeleckém ostrově a v kině Světozor. Od 18. do 30. července nám taktéž festival zpestří cestování prostřednictvím „Putující galerie“, kdy se výstavním prostorem stanou pražské tramvaje.

Více informací naleznete na www.senletninoci.cz a regina.rozhlas.cz