Přijďte večer k nám - hudebně zábavný pořad v Olšance

Městská část Praha 3 zve na natáčení televizního pořadu s názvem Přijďte večer k nám, který se bude konat 5. dubna od 15 hodin v prostorách kongresového sálu Hotelu Olšanka.

346817_184092_prijdte_vecer_k_nam_A4_05nahled.jpg 346882_184099_filipovska.jpg

Zazní zde nejslavnější písně, ke kterým napsal český text Zdeněk Borovec. Tato významná osobnost má na své kontě více jak 2500 textů, které dlouhá léta napomáhaly populárním českým zpěvákům.

Hosty tohoto pořadu budou pěvecké legendy československé populární scény Eva Pilarová, Milan Drobný, Yvetta Simonová, Karel Štědrý, Pavlína Filipovská, Jiří Štědroň i mladé talenty Jan Smigmator, Zuzana Vlčeková, dívčí vokální trio Prime Time Voice, zpívající kapelník Petr Sovič a jeho Golden Big Band Prague. Diváci se mohou těšit na léty prověřené a úspěšné písně jako Mám malý stan, Rozhoupej zvony nad námi, Děti z Pirea, Sladké hlouposti, Ó baby, baby, Já půjdu tam a ty tam, Má pouť, Ragtime Piano Joe a další. Kromě písní zazní také zábavné povídání a přijde i vdova po Zdeňku Borovcovi paní Dagmar Borovcová.

Koncert bude trvat více kolem 90 minut a lístky jsou zdarma k vyzvednutí na odboru sociálních věcí UMČ Praha 3, v klubu Remedium, v Klubu důchodců a v komunitním centru Armády Spásy. Mluveným slovem Vás provedou Petr Sovič a slovenská jazzová zpěvačka Zuzana Vlčeková.