Obřadní síň žižkovské radnice ožila jubilejními svatbami

Po 65 letech společného života si na žižkovské radnici opět řekli své „ano“ manželé Frühaufovi, aby tak před zraky svých blízkých oslavili tzv. kamennou svatbu. Za třetí městskou část jim a dalším sedmi párům popřála hodně štěstí k významnému výročí zástupkyně starostky Prahy 3 Miroslava Oubrechtová.

137602_57384_Manzele_Fruhaufovi.jpg

Růžena a Václav Frühaufovi jsou svoji už od roku 1947, přesto jim připadá, jako by se brali teprve včera. „My jsme žili krásný život a to člověku utíká rychle,“ zhodnotila společné roky Růžena Frühaufová, která v úterý 27. listopadu oslavila s manželem kamennou svatbu.

Kromě tohoto manželského páru pak významná výročí na žižkovské radnici oslavili i další jubilanti. Byli mezi nimi Dagmar a Bohuslav Indruchovi, Hana a Vlastimil Kahounovi, Marie a Miroslav Kořínkovi a Božena a Zdeněk Riantovi, kteří slavili 60. výročí manželského slibu – tedy diamantovou svatbu. Smaragdovou svatbu po 55 letech svazku si připomněli manželé Eva a Zdeněk Holečkovi a Vlasta a Václav Jeřábkovi a zlatou svatbu, která se počítá po 50 letech, slavili Marie a Jaroslav Žížalovi.

Všem jubilantům přeje městská část Praha 3 hodně zdraví a spokojenosti do dalších let společného života.