Netradiční hudební City piknik na Parukářce

Trávíte letní čas v metropoli? Máme pro Vás tip, jak ho příjemně strávit na krásných místech Prahy 3.

IMG_0603Zpříjemnit si společně léto v metropoli můžete na čtyřech unikátních akcích v pražských parcích, které připravilo Hitrádio City a DámeJídlo. Na hudebním pikniku vystupují umělci, které znáte z vysílání Hitrádia City. Na Parukářce to byli jmenovitě Mirai a Slza s moderátory Ivou Leckou a Vojtou Eflerem z Dobrého rána, Praho. IMG_0509

Záštitu nad piknikem převzala starostka Vladislava Hujová, která osobně pozdravila zaplněnou Parukářku, poděkovala Hitrádiu City za to, že si vybralo právě tento park a vyjádřila přesvědčení, že si na Parukářce každý najde to své.

 

Kvalitní gastronomii na akcích zajišťuje firma DámeJídlo, která je vždy po ruce díky aplikaci. Jídlo si lze objednat jen na pár kliknutí. Díky nové funkci „Pick-up point”, kterou budete moci vyzkoušet _DSC3002001na City pikniku, je možné si jídlo nechat dovézt například do parku nebo na místa, kde to nečekáte. Pick-up pointy ve svém okolí najdete jednoduše na mapě v aplikaci. Jídlo zaplatíte v aplikaci (hotově nebo kartou), Pick-up point uložíte do mapy a až se bude kurýr blížit, zavolá vám a jídlo si od něj vyzvednete na daném místě (Pick-up pointu). Pokud využijete na City pikniku službu Pick-up pointu, dostanete od DámeJídlo stylovou piknikovou deku.

 

Kde a kdy že se na další pikniky můžete těšit a kdo vám  tam zahraje? 16. srpna od 15 do 19 hodin to budou Riegrovy sady, zahraje skupina Nebe a Jakub Ondra. Na Trojce se piknik uskuteční opět 23. srpna, tentokrát na Vítkově, od 15 do 19 hodin, vystoupí Debbi a Hodiny.

 

                                                                                                                                                                                                  Jan Dvořák

                                                                                                                                                                   Foto: Pavel Šmída, Radko Šťastný

 

fresh_senior_12_10