Vážení spoluobčané,

léto naštěstí nekončí s prázdninami, ale měli bychom si ho užít i v září. Rádi bychom vám tyto dny zpříjemnili několika pozitivními zprávami, které přinášíme na následujících stránkách radničních novin.

Horka pomalu pomíjejí – což, pravda, není úplně naší zásluhou – ale chvilky na slunci si můžete zpříjemnit na naší nové Wi-Fi lavičce. Ta byla o prázdninách instalována na náměstí Jiřího z Poděbrad. Díky Wi-Fi připojení, které vysílá do světa, si můžete krátit dlouhou chvíli, ať už zrovna čekáte na přátele nebo odpočíváte. Nenabízí samozřejmě jenom Wi-Fi, ale i další užitečné funkce, jako možnost dobití telefonu, informace o teplotě, vlhkosti a hluku.

Na radnici jsme přes léto nezaháleli – zaměřili jsme se kromě rozvíjejícího se projektu Smart City na přípravu Slovinských dnů, jež proběhnou v září, a dále na Trhy na Jiřáku. Nejspíše vám neuniklo, že v poslední době prodělala jejich organizace řadu změn a vylepšení. Nás zajímalo, jak Trhy v novém vnímáte vy, a co dalšího na nich máme změnit ve prospěch vaší spokojenosti. Za tímto účelem byl proveden průzkum, jehož výsledky pozvedly náladu všech, kdo se          spolu se mnou na změnách podíleli. S jeho výsledky se můžete seznámit na následujících stránkách.

Přeji vám všem hodně radosti, odpočinku, dobrého počasí.

Krásný zbytek léta.

 

Alexander Bellu

zástupce starostky