Náměstí Jiřího z Poděbrad přivítá festival pro seniory - Fresh senior fest 2017

Ve středu 20. září se na Náměstí Jiřího z Poděbrad uskuteční Fresh senior fest.

Fresh senior fest_09_2017První ročník tohoto festivalu na Praze 3 začne ve 13 hodin a potrvá do 18 hodin. Jeho hlavním cílem je nabídnout kvalitní program nejen seniorům, ale všem návštěvníkům, kteří se chtějí pobavit, a také získat nejrůznější informace o pozitivním stárnutí. Pomocí nápadité a rozmanité nabídky upozorňuje na fakt, že pozitivní přístup k životu není limitován věkem. Program přinese koncert Ivana Mládka a jeho Banjo bandu, staropražské písně i vystoupení samotných seniorů.

“Programy pro seniory v rámci projektu Fresh senior běží na Praze 3 již 3. rokem. Letos poprvé jsme se rozhodli oslovit i ty, kteří tyto naše aktivity ještě neznají, a uspořádat Fresh senior fest na Náměstí Jiřího z Poděbrad.” říká Alexander Bellu, místostarosta MČ Praha 3.

 

Vstup na celý program je ZDARMA. Více informací na www.freshsenior.cz.

 

Fresh senior fest je jedinečný svou otevřeností všem generacím a počítá s faktem, že životní styl ovlivňuje fyzické i psychické zdraví jedince a týká se nás již od útlého dětství. Naším záměrem je proto zajímavě a vkusně otevřít různé okruhy tohoto tématu.

 

Fresh senior festival pořádá spolek Porte ve spolupráci s MČ Praha 6 a příspěvkovou organizací Za Trojku pod patronací místostarosty MČ Praha 3 Alexandra Bellu.