Mikuláš naděloval v Paláci Akropolis

Do Paláce Akropolis si našel cestu Mikuláš s andělem a čertem, aby obdaroval děti ze sociálně znevýhodněných rodin z Prahy 3. Akci každoročně pořádá odbor sociálních věcí městské části.

gregorTradiční mikulášské setkání proběhlo tentokráte v sobotu 2. prosince, kde kromě nadílky čekal na návštěvníky bohatý kulturní program. Zábavné dopoledne zahájil zástupce starostky David Gregor, který všem přítomným popřál hezké, ničím nerušené Vánoce. Než ale rozdal bohatou nadílku, čekala na diváky řada vystoupení.holky

Na jevišti zatančila skupina Gipsy Dance, která rozvlnila celý sál bujarými rytmy. Zcela jiná atmosféra zavládla během vystoupení Rap Boye, jenž zvedl se židlí publikum svou nespoutanou tvorbou. Šprýmy a legrácky byly v režii kouzelníka Grina, který bavil jak rodiče, tak děti svými poťouchlými taškařicemi. O podmanivou melancholii se zasloužil Tessie Band, který zavedl posluchače do etno-cikánských melodií. To už se ale čas nachýlil a na pódium vtrhnul čert spolu s Mikulášem a andělem, kteří se jali spolu se zástupcem starostky Davidem Gregorem rozdávat dárky všem, co zavítali do Paláce Akropolis. A to byla tečka za letošní mikulášskou nadílkou.