Do roka a do dne. Finále amerického fotbalu se vrací na Viktorku

I tento rok nabídne stadion Viktorie Žižkov zápas o titul Mistra České republiky v americkém fotbale. Již dvacátý čtvrtý Czech Bowl nabídne duel dvou nejlepších týmů Bitters ligy. O vítězi se rozhodne v pondělí 24. července od 19:00 a pro diváky je připraveno mnohem víc.

"Zápasy Czech Bowl, které probíhaly v minulých letech na Žižkově, ukázaly, že tento sport nabízí skvělou a netradiční podívanou nejen pro obyvatele Prahy 3. Věřím, že i tentokrát stadion Viktoria Žižkov zažije skvělou atmosféru pravého amerického fotbalu," zve na akci starostka Vladislava Hujová.

Czech Bowl, to je síla emocí. Loňské finále nabídlo elektrizující atmosféru a nevšední zážitek pro téměř 3 000 fanoušků. V parku u stadionu bude pro návštěvníky už od 15:00 připravená zábavná fanzóna, kde najdou celou řadu atrakcí s tématikou amerického fotbalu od házení, chytání po kopání do míče. Návštěvníci se také mohou těšit na burgery, hot dogy a další občerstvení, které k předzápasové zábavě amerického fotbalu neodmyslitelně patří. Super bowl

DKK_3901Kdo by chtěl jít na americký fotbal poprvé, nemusí se bát, že by nepochopil pravidla. Každý divák dostane tleskadlo s velkou infografikou, na které jsou vysvětleny základní principy tohoto sportu. Čeká na vás vystoupení cheerleaders, výborné občerstvení, ale hlavně tvrdý a férový sport, ve kterém odevzdají hráči maximum. Zažijte jedinečnou atmosféru amerického fotbalu a vyvrcholení Bitters ligy. Protože Czech Bowl, to je síla emocí!