Do finále AntiFETfestu postupuje film týmu ZŠ a MŠ Chelčického

Oblastní kolo soutěžního festivalu amatérských filmů Antifetfest již zná své vítěze. Ze školních týmů Prahy 3 do celopražského finále postupují žáci ze ZŠ a MŠ Chelčického s filmem „30. června“.

predaniFilm skupiny Mech ze ZŠ a MŠ Chelčického ve složení Jiří Brčák, Sandra Hájková, Natálie Klasová, Pavlína Przybylová a Mariya Bolekhovská, který zpracovává téma cílevědomosti, ctižádostivosti, bezohlednosti a zbabělosti u dospívajících, ocenil při vyhlášení vítězů oblastního kola, které se odehrálo v úterý 12. května na žižkovské radnici také zástupce starostky David Gregor.

Pro snímek „30. června“, který postupuje do celopražského finálového kola, jež se odehraje 17. června v kině 264124_136554_antifetfest_2015_5109.jpgSvětozor, je možné stále hlasovat pro Cenu diváka na www.antifetfest.cz


AntiFETfest aneb jde to i jinak! je soutěžní festival amatérských filmů pro školy, školská zařízení a nízkoprahové kluby s tématikou rizikového chování, který již osmým rokem pořádá hlavní město Praha ve spolupráci s městskými částmi Praha 1 - 22.